Kawa White Label

 

Kawa White Label – najwyższe doznania smakowe dla wszystkich!

Termin White Label pochodzi ze świata muzyki. Wytwórnie wysyłały swoje płyty do stacji radiowych oraz DJ’ów – miało to na celu zapoznać ich z nowymi utworami oraz późniejszemu wypromowaniu. Na takim etapie produkcji, bardzo często płyty były wysyłane w białych okładkach, na których znajdowały się tytuły utworów oraz nazwa autora – stąd nazwa White Label.

Termin ten rozpowszechnił się również po innych sektorach, wraz z niewielkimi modyfikacjami. Obecnie oznacza produkt wytwarzany przez jedną firmę, a sprzedawany pod marką innej. Nie ominęło to naszych kaw White Label. W Ascafe kochamy, kiedy nasza kawa trafia w dobre ręce. Nasza kawa White Label to sprawdzone rozwiązanie dla Ciebie. Kawa White Label to Twój produkt – wyjątkowy produkt. Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Kawy White Label pomogą Ci rozpocząć niezapomnianą przygodę!

Kawa White Label to Twoja własna marka kawy – przygotujemy wybrany produkt specjalnie dla Ciebie. Jeśli nie masz pomysłu na wypromowanie swojego biznesu lub konkretnego regionu, ale jesteś przy tym smakoszem małej czarnej, to wykorzystanie wybranej kawy White Label jest świetnym rozwiązaniem. Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zawarte jest poniżej:

– stwórz niepowtarzalny design – postaw na swoją intuicję oraz kreatywność – my zajmiemy się resztą,
– nie musisz martwić się o dostawy – realizujemy je od poniedziałku do piątku, a złożone rano, przygotowujemy jeszcze w tym samym dniu,
– oblicz, ile kawy potrzebujesz, a my zadbamy o regularne dostawy.

Tak samo, jak Ty, my również kochamy dobrą kawę. Chcemy dzielić się naszymi produktami oraz wiedzą z innymi. W razie jakichkolwiek pytań możesz zadawać je nam w dowolnej ilości. Nasz zespół zadba o to, aby odpowiedzieć na wszystko w wyczerpujący sposób. Jeśli najpierw Ty sam chcesz się przekonać, co do smaku naszych kaw, to istnieje możliwość zamówienia Ascafe Starter – jest to 10 rodzajów opakowań po 100g. Przekonaj się sam, że warto na nas postawić!

Kawy White Label są Twoją szansą na wyróżnienie

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? Wybieramy tylko takie miejsca, gdzie kawę zbiera się ręcznie – w związku z tym, możesz mieć pewność, że oferujemy Ci tylko to, co najlepsze! Każde ziarenko kawy, które u nas znajdziesz, traktowana jest z największym szacunkiem oraz delikatnością. Ziarenka przechodzą gruntowną selekcję, a następnie trafiają do klasycznego, włoskiego pieca, aby na końcu zawitać u Ciebie i Twoich klientów!

„Wiemy, jak powinna wyglądać dobra kawa od ziarenka, aż po finalny produkt”. – mówi zespół Ascafe

Brzmi dobrze, prawda? Zainteresowany? Wystarczy, że podasz dane swojej firmy, aby rozpocząć z nami współpracę. Zaufali nam liczni znawcy, koneserzy, a nawet amatorzy kawy, którzy w żadnym momencie nie pożałowali swojego wyboru. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj ją do swoich potrzeb już teraz!