Dystrybucja kawy

 

Dystrybucja kawy – bez opóźnień i zbędnych pośredników

Nasza działalność powstała z czystej miłości do kawy. Od samego początku istnienia Ascafe dbamy o to, aby nasza kawa oraz niezbędna wiedza dostarczana była wszędzie tam, gdzie trzeba. Obecnie pracujemy z najnowszymi maszynami oraz zaufanymi dostawcami, którzy dbają o to, aby wszystko trafiło zarówno do nas, jak i do Ciebie na czas.

Najważniejsze jest dla nas to, aby kawa była starannie obrobiona już od samego procesu kwitnienia – bo tylko w taki sposób, da się wyciągnąć z niej to, co najlepsze. Dystrybucja kawy musi przede wszystkim przebiegać sprawnie już od samego procesu produkcji. Właśnie dlatego w Ascafe przykładamy ogromną wagę do każdego etapu dostarczania kawy naszym Klientom!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Ascafe – profesjonalna dystrybucja!

Czy jest coś lepszego, od porannego rytuału kawowego? Jako doświadczony dystrybutor kawy możemy powiedzieć… że nie! Nasz produkt trafia do wszelkiego rodzaju sieci gastronomicznych, gdzie zmęczeni oraz znużeni porannymi obowiązkami ludzie chcą rozbudzić się do życia i odpocząć. W poszukiwaniu najlepszych dostawców dotarliśmy tam, gdzie kawa jest zbierana tradycyjnymi metodami. Nasi farmerzy stale powiększają swoją wiedzę odnośnie zbierania, przechowywania oraz obróbki ziarna. Dzięki temu zgromadzone przez nich ziarna trafiają prosto do nas.

Zarówno dla Ciebie, jak i dla nas istotne znaczenie ma czas. Nikt nie toleruje opóźnień – wiemy, że mnóstwo czynności pochłania cenny czas, dlatego stałe dostawy wybranej przez Ciebie kawy otrzymasz zawsze zgodnie z terminem – bez niepotrzebnych opóźnień. Warto przy tym dodać, że naszą kawę zawsze wypalamy na bieżąco – tak, abyś zawsze dostawał świeży i najwyższej jakości towar!

Ma to niezwykle ważne znaczenie, ponieważ tam, gdzie kawa smakuje, po prostu chętnie się wraca. Nikt nie chce pić niskiej jakości kawy w eleganckiej restauracji lub kawiarni. Jesteśmy świadomi tego, że ziarna wymagają specjalnego traktowania, dlatego dystrybucja kawy charakteryzuje się określonymi zasadami – z szacunku i miłości do tego szlachetnego napoju.

Najlepsza kawa – dystrybucja od Ascafe!

Poranna kawa to dla wielu osób prawdziwy rytuał. Pierwszy łyk espresso otwiera nam oczy i dodaje energii na resztę dnia. W Ascafe doskonale jednak wiemy, że gusta potrafią być naprawdę różne. Właśnie dlatego staramy się, aby nasza kawa zawierała w sobie esencję z każdego zakątka świata. Jednym słowem, aby każdemu zasmakowała!

Przejrzyj naszą ofertę. Poznasz ziarna pochodzące z różnych stron świata! W końcu każdy region posiada swój charakterystyczny klimat, który przekłada się na jakość i smak otrzymywanych ziaren. Wiemy, że wybranie swojego wymarzonego smaku może być naprawdę trudne, dlatego daj nam znać, czego potrzebujesz, a my Ci chętnie doradzimy! Jeśli dopiero co planujesz rozpocząć swoją działalność, to pomożemy Ci również w wyborze sprzętu oraz przeszkoleniu pracowników.

Pamiętaj, że możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. A jeśli chcesz po prostu swobodnie porozmawiać o małej czarnej, to będzie nam bardzo miło. Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!