Kawa do hotelu

 

Kawa do hotelu, która pokochasz!

Jeśli prowadzisz hotel, szczególnie taki, w którym ludzie wynajmujący pokój goszczą zdecydowanie dłużej niż parę nocek – koniecznie musisz się zastanowić nad wyborem odpowiedniej kawy do swojej hotelowej kawiarni! Bardzo dużo osób, zarówno w całym kraju, jak i na świecie docenia naturalny smak i aromat ziaren kawowca. Właśnie dlatego, kiedy odwiedzą oni Twój hotel, będą liczyli na najwyższej jakości palone ziarna, które postawią ich na nogi z samego rana i przygotują na długie eksplorowanie okolicznych terenów.

Jeśli zdecydujesz się właśnie na produkty od nas – z pewnością się nie zawiedziesz, a Twoi wszyscy klienci i goście będą zachwalać Twoją kawę w całym regionie!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Kawy do hotelu – zapewnij gościom wyjątkowy smak i aromat!

Kiedy klienci decydują się na wykupienie w Twoim hotelu kilku, czy kilkunastu noclegów, z pewnością oczekują czegoś więcej, niż tylko ciepła woda i wygodne łóżko. Serwując swoim gościom wyśmienitą, smaczną i aromatyczną, kawę z pewnością sprawisz na nich niebywałe wrażenie i być może wrócą w Twoje progi w kolejnym sezonie! Możesz spokojnie zaufać naszym produktom, ponieważ kawa, jaką mamy w ofercie, pochodzi od najlepszych producentów na świecie, a starannie wyselekcjonowane ziarna kawowca, to gwarancja pełni aromatu i smaku oraz zadowolonych gości hotelowych!

Każdy doświadczony właściciel wie, że u progu hotelu mogą zawitać ludzie z odmiennymi kulturami, może i nawet z odległych zakątków świata. Właśnie dlatego warto zainwestować w odpowiednie rodzaje kaw i serwować je tak, jak na konkretne odmiany przystało. Musisz również być zorientowany, czy chcesz palić ziarna sam, czy pragniesz kupić już gotową mieszankę – na naszej stronie to Ty decydujesz o tym, czy chcesz kupić już od razu przygotowane do mielenia i parzenia ziarna, czy marzysz o tym, aby samodzielnie wykonywać ten proces na oczach swoich klientów. Zamawiając kawę z Ascafe, możesz być pewny co do jakości oferowanych ziaren i autentyczności odmian. Sprawdź, jak wielu klientów jest zadowolonych z naszej kawy – przekonaj się sam!

Najlepsza kawa, jaką możesz kupić do swojego hotelu!

Jeśli prowadzisz swój hotel, bądź już lada moment otwierasz swoją działalność z pokojami na wynajem i z niewielką, lecz efektowną kawiarenką, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! W swoim hotelu musisz zadbać, nie tylko o komfort gości, ale także o ich kubki smakowe! Wielu właścicieli hoteli nie zdaje sobie sprawy, że dla wielu osób kawa z rana jest niezwykle ważna i wręcz potrzebna, aby dobrze zacząć kolejny wspaniały dzień. Ty jednak możesz być na to przygotowany! Ascafe posiada w swojej ofercie bogaty wybór kaw oraz oferuje wykonanie autorskiej mieszanki spersonalizowanej specjalnie pod Twoje preferencje!

Nie czekaj dłużej na wprowadzenie aromatycznej kawy w Twoje hotelowe menu, czy też do mieszczącej się w nim kawiarni! Goście z pewnością docenią jej wyjątkowy smak i zapach, który nie tylko zachwyci ich sam w sobie, ale także sprawi, że bywalcy Twojego hotelu z wielką chęcią sięgną po kolejną filiżankę aromatycznej kawy o głębokim, niepowtarzalnym smaku! Jesteś ciekaw efektów? Spróbuj sam i przekonaj się, jak dobrze wyselekcjonowane ziarna kawy, porwą Twoje kubki smakowe!