Producent kawy

Producent kawy – z miłości do aromatu i smaku

Wiedziałeś, że statystycznie Polacy piją do trzech kubków kawy dziennie? W Ascafe doskonale to rozumiemy! Sami jesteśmy wielkimi wielbicielami kawy, dlatego tak bardzo cenimy sobie wysoką jakość ciemnego naparu. Właśnie tą miłością chcemy zarazić również Ciebie! Stawiamy na precyzyjne wypalanie ziaren, abyś mógł cieszyć się głębokim aromatem i smakiem małej czarnej. Cenimy sobie przy tym naturalność – to ona odpowiada za sukces oferowanej przez nas kawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli ciemnego naparu, kawa wypalana jest przez nas na bieżąco – zgodnie z terminami zamówień. Co ważne, oferujemy również kawę zieloną. Tą przechowujemy w zaciemnionym pomieszczeniu, gdzie jest szczelnie zamknięta i chroniona przed aromatami z zewnątrz. To właśnie odpowiednie warunki przechowywania ziaren wpływają na to, że napój zachowuje swój nieskazitelny smak. Producent kawy? Tylko my – Ascafe.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Producent, który otworzy Cię na nowe doznania!

Obecnie kawa staje się nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Ten ciemny napój pobudza do działania i staje się obowiązkową pozycją w naszej porannej rutynie! Chociaż istnieje wiele metod wypalania kawy – w Ascafe postawiliśmy tylko na te, które pozwalają wydobyć pełnię smaku i aromatu z każdego ziarna.

„Najważniejszy jest proces pozyskiwania oraz przetwarzania ziaren. Istotne jest również to, aby trafić w gust każdego Klienta”. – mówią eksperci z Ascafe

Cenimy sobie tradycyjne metody palenia kawy. Nie oznacza to jednak, że nie idziemy naprzód! Wręcz przeciwnie: stale się rozwijamy. Właśnie dlatego do palenia kawy używamy nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. W ten sposób udało nam się połączyć tradycję z nowoczesnością. Dzięki temu znaleźliśmy złoty środek, który ma coraz liczniejsze grono swoich wielbicieli! Oferowane przez nas liczne smaki powodują, że do naszej kawy po prostu chętnie się wraca. W końcu nie ma nic lepszego niż kubek pysznej kawy o poranku!

Ziarna od Ascafe – będziesz sięgać po nie codziennie!

Jako miłośnicy kawy śmiało możemy powiedzieć, że odkryliśmy wszystkie jej sekrety. Dzięki temu stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów. Wyciągamy esencję z każdego ziarenka – chcemy mieć pewność, że nawet najmniejsze z nich, delikatnie pobudzi każdego przepracowanego człowieka. Jeśli szukasz kawy, która będzie Twoim wiernym, codziennym towarzyszem, to propozycje od Ascafe zdecydowanie powinny Cię zainteresować!

Jednak nasza kawa to nie tylko solidna dawka energii na każdy dzień. Palone przez nas ziarna doskonale sprawdzają się również przy rodzinnych spotkaniach, czy wizytach gości. To aromat, który doceni każdy znawca ziaren kawowca. Sprawdź naszą ofertę i znajdź smak, który pokochasz!