Kawa czekoladowa

Katalog kaw smakowych

Sprawdź, jakie kawy smakowe mamy w swojej ofercie

 

Kawa czekoladowa ziarnista – napar dla wielbicieli słodyczy!

Czy Ty również, podobnie jak my, jesteś ogromnym wielbicielem kawy? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! Ascafe to niewielka firma, w której pracują prawdziwi pasjonaci. Zajmujemy się wypalaniem kawy dla osób, które zdecydowanie podzielają nasze zamiłowanie. Głęboki smak i bogaty aromat naszych ziaren Arabica sprawiają, że ogromna część osób zostaje po spróbowaniu naszej kawy z nami na dłużej. Nas to nie dziwi, sami ją uwielbiamy!

Jednak czasami warto dla urozmaicenia lekko poszaleć ze smakami, wprowadzając do swojego menu nieco inny, zaskakujący wariant kawy. Przykładem może być właśnie kawa ziarnista czekoladowa – to propozycja, która zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom słodkich smaków. Co ważne, u nas możesz liczyć wyłącznie na naturalne aromaty czekoladowe wzbogacające kawę – to najwyższa jakość, którą pokochają wszyscy wielbiciele czarnego naparu.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

W Ascafe wiemy, że warto czasem zaszaleć, stawiając na nowe, oryginalne smaki. Te stanowią doskonałą odskocznię od tradycyjnej kawy. U nas możesz liczyć na szereg smakowych propozycji, dlatego każdy wielbiciel kawy na pewno znajdzie u nas coś dla siebie. Przykładem może być właśnie czekoladowa kawa! Sami uwielbiamy ten wariant smakowy. W końcu czekolada doskonale łączy się z głębokim, gorzkim smakiem czarnego naparu z ziaren Arabica.

Warto także pamiętać, że wysokiej jakości ziarna kawy posiadają swoje naturalne walory smakowe, którym towarzyszy często nuta czekoladowa lub orzechowa. Dodatek naturalnego aromatu w naszych propozycjach pozwala je podbić, podkreślając ich głębię i pozwalając wybić się na pierwszy plan. Nasza kawa ziarnista czekoladowa to doskonały balans między gorzkim smakiem palonych ziaren a słodyczą, jaką daje czekolada. Sprawdź ją!

Kawa o smaku czekolady urozmaici Twoją kawową rutynę!

Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć od tradycyjnego smaku kawy. W Ascafe doskonale to rozumiemy, dlatego sami proponujemy Ci nie tylko palone ziarna Arabica o tradycyjnym smaku, ale również kawy z dodatkiem naturalnych aromatów, np. wanilii, orzechów, czy właśnie czekolady! W końcu smak kawy ma ogromne znaczenie dla wielbiciela czarnego naparu. Jeśli czasami chcesz odpocząć od standardowych smaków oferowanych przez nasze kawy, możesz postawić na m.in. na wersję o smaku czekoladowym.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że nasza kawa ziarnista doskonale sprawdza się nie tylko w wersji skondensowanego espresso! Dotyczy to zwłaszcza kawy czekoladowej. W ramach odskoczni od codziennej rutyny możesz przygotować pyszną kawę deserową z mlekiem, dodając do niej bitą śmietanę i ulubioną polewę! To zdecydowanie propozycja, która przypadnie do gustu wszystkim osobom, które dopiero zaczynają swoją kawową przygodę!

Kawa, której towarzyszy czekoladowa nuta, z powodzeniem może stanowić niezłe zaskoczenie dla odwiedzających Cię gości! Jeżeli w najbliższym czasie wpadną do Ciebie na kawę przyjaciele lub rodzina, możesz zadziwić ich naparem o pysznym czekoladowym smaku. Zwłaszcza że nasza smakowa propozycja może zostać przygotowana na wiele sposobów.

Czekolada daje bowiem mnóstwo możliwości! Wersja gorzka, z dodatkiem spienionego mleka, tradycyjne latte, czy deserowa to tylko niektóre z opcji, jakie możesz przygotować. W końcu jedynym co nas ogranicza w kuchni, jest nasza własna wyobraźnia! Znajdź swój ulubiony smak kawy i przygotuj ją swoim gościom na różne sposoby. Kto wie, może dzięki temu do grona miłośników czarnego naparu dołączą kolejne osoby?

Kawa o smaku czekoladowym – wybierz najlepszą jakość ziaren

Wielbiciele kawy doskonale wiedzą, że ciężko dzisiaj znaleźć dobrze przygotowane i wypalone ziarna. W końcu osoby niewtajemniczone w świat kawy mogą mieć problem ze znalezieniem propozycji odpowiadającej im w pełni smakiem i aromatem.

W Ascafe możesz liczyć na to, że z szacunku do naszych kawowych ziaren single origin i speciality wypalamy naszą kawę w stylu light lub medium roast (palenie lekkie, średnie). Jedynie ziarna kawy Ascafe, które przeznaczone są do ekspresów, wypalamy nieco mocniej. Dzięki temu oferowane przez nas kawy zachowują pełne i głębokie walory smakowe. To jakość, którą prawdziwi wielbiciele czarnego naparu zapamiętają na długo. Kawa czekoladowa, dodatkowo wzbogacona naturalnym aromatem, tylko to potwierdza – wciąż dostajemy na nią kolejne zamówienia!

Co powinieneś wiedzieć o naszych ziarnach? Przede wszystkim fakt, że możesz u nas dostać zarówno ziarna, jak i świeżo zmieloną przed wysłaniem kawę. Jeśli zmielisz naszą kawę bezpośrednio przed przygotowaniem, zachowasz głęboki i naturalny smak kawy, który będziesz chciał poczuć codziennie. Wielu naszych Klientów zdążyło się już o tym przekonać, dlatego chętnie wracają po kolejne zamówienia kawy.

Czekoladowa opcja cieszy się tutaj niemalże takim samym zainteresowaniem, co tradycyjna Arabica! Nie musisz nam zresztą wierzyć na słowo. Jeśli będziesz mieć kiedyś po drodze, odwiedź naszą pracownię kawy. Przy naszych zakładach produkcyjnych posiadamy tzw. pokoje testowe, gdzie możesz skosztować naszych propozycji. Kawa ziarnista czekoladowa zdecydowanie powinna być jedną z nich! Sprawdź na naszej stronie internetowej mapę i znajdź lokalizację pracowni położoną najbliżej Ciebie!

Kawa ziarnista o smaku czekoladowym – wybierz optymalny rozmiar opakowania

Kawa czekoladowa to bez wątpienia must have każdego wielbiciela słodyczy. W jaką propozycję powinieneś się zaopatrzyć? Opakowanie, w jakim znajduje się kawa, ma ogromne znaczenie. Już tłumaczymy dlaczego! Chodzi oczywiście o intensywność aromatu. Ten słabnie z każdym otwarciem opakowania. Dla wielbicieli kawy ma to ogromne znaczenie. W końcu aromat jest jednym z najważniejszych czynników, którymi powinna wyróżniać się wysokiej jakości kawa.

Choć nasza czekoladowa kawa jest przydatna do spożycia przez rok od otwarcia opakowania, wielbicielom czarnego naparu zalecamy wypicie jej w przeciągu 2-3 tygodni. Czekoladowa, aromatyczna kawa, którą u nas dostaniesz, sprzedawana jest w opakowaniach o różnej pojemności. Wielbiciele kawy powinni skorzystać z naszej opcji automatycznego zamawiania – kawa w opakowaniu 250 g będzie wtedy regularnie trafiać w Twoje ręce. Czekoladowa propozycja jest również dostępna w opakowaniu 1000 g. Zamów ją już dziś!