Kawa do restauracji

 

Kawa do restauracji – nie pożałujesz tego wyboru!

Znalezienie swojego ulubionego smaku kawy stanowi dla wielu osób nie lada wyzwanie. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy jesteś świeżo upieczonym przedsiębiorcą! Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, albo dopiero planujesz otworzyć swój biznes, to pamiętaj, że masz nas! Chętnie pomagamy nowym firmom dla rynku.

Co z tego mamy? Nowych przyjaciół oraz partnerów handlowych, ale przede wszystkim to, że nasze kawy mogą iść dalej w świat – uważamy, że po prostu warto je poznać. Kawa do restauracji musi być zręcznie dopasowana do regionu, w którym znajduje się Twoja działalność, ale przede wszystkim do kubków smakowych Klientów. Jak widzisz, wybór kaw do restauracji to najwyższy priorytet, jaki powinieneś sobie postawić!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Tak, umiejętnie dobrane gatunki kawy do restauracji spowodują, że Twoi Klienci będą chętnie odwiedzać Twój lokal zarówno przed pójściem do pracy, jak i wolnymi popołudniami Wszelkie spotkania przy wybornym kubku kawy w restauracji będą niezapomniane. Powiadają, że kawa i lody to najlepsi przyjaciele. W restauracji deser również jest równie ważny, dlatego nasze kawy znakomicie odnajdą się z tego typu dodatkami!

Sam proces parzenia kawy nie jest trudny – trzeba po prostu wiedzieć, jak to zrobić prawidłowo. W związku z tym chętnie dzielimy się wiedzą z każdym zainteresowanym.

Kawy do restauracji – najwyższa jakość smaku

Wiemy, że kawa pełni w życiu każdego człowieka istotne znaczenie. Obecnie nie jest jedynie dodatkiem do zabieganego życia, ale jest jego stylem, sposobem na życie. Często towarzyszy nam podczas spotkań lub odpoczynku, a jeszcze częściej przy śniadaniu lub w pracy. Niezwykle ważny jest proces samego pozyskiwania ziarna, przetwarzania oraz późniejszej sprzedaży gotowego produktu. Kawa po prostu towarzyszy nam na każdym kroku!

Możemy pochwalić się, że to my odkryliśmy tajniki dobrej kawy. W każdym, nawet niewielkim ziarenku istnieje ogromny potencjał. Wiemy, że sam proces przetwarzania jest niezwykle istotny – nasz nowoczesny zakład oraz tradycyjne, włoskie piece powodują, że ze świecą w ręku można szukać podobnego smaku. Postaw na sprawdzone i oryginalne smaki! Dzięki temu Twoi klienci zawsze będą Cię pamiętać, jako kogoś wyjątkowego.

Zapewniamy dostawy wielu właścicielom – wiemy, że kawa do restauracji to podstawa owocnego biznesu.

Podaruj swojej restauracji najlepszą kawę!

Długoletnie obcowanie z najlepszymi gatunkami kawy otworzyło nas na eksperymentowanie w poszukiwaniu zupełnie nowych smaków. Ponadto, jesteśmy uczciwi na każdym kroku, dlatego wybieramy małe, naturalne plantacje – zbiory ręczne to najlepszy sposób. Wysiłek po prostu się opłaca! Kawa do restauracji lub kawiarni? Wybierz nas – Ascafe.

„Każde ziarenko traktujemy indywidualnie – niezależnie od rodzaju, wszystkie muszą przejść przez staranną selekcję” – mówią eksperci z Ascafe.

Zaufaj nam – do naszych rąk oraz pieców trafiają ziarna, nad którymi ciężko pracowali nasi partnerzy. To dzięki temu wiemy, czym powinna charakteryzować się kawa z danego regionu. Bogata paleta smaków pozwoli Ci na znalezienie tej jedynej – oczywiście z opcją zamówienia online i jak najszybszą wysyłką wybranych produktów.