Kawa ziarnista

 

Najlepsza kawa ziarnista – tylko od Ascafe!

Każdy, kto jest miłośnikiem picia kawy, wie o tym, że to właśnie kawy ziarniste zachowują najwięcej aromatu i smaku. Nasz producent postarał się o to, aby kawa, jaką oferujemy, była jak najwyższej jakości. Warto wiedzieć, że wyróżnia się trzy rodzaje kaw ziarnistych: arabica, robusta i liberica. Każdy z wymienionych rodzajów odznacza się odmiennym zapachem i aromatem. Bardzo ważna jest jakość ziaren – zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda z naszych kaw posiada dokładnie wyselekcjonowane ziarna, dzięki czemu masz pewność, że ziarnista kawa z Ascafe jest doskonała!

Za najlepszą kawę na całym świecie uważa się oczywiście 100% arabicę, ją również wyszukasz w naszym sklepie. Jeśli celebrujesz swój każdy „coffee time” w ciągu dnia, to nasza wysokiej jakości kawa zapewni Ci niesamowite i intensywne doznania smakowe i aromatyczne. Rodzajów kawowców jest bardzo dużo, pochodzenie konkretnych ziaren również jest bardzo istotne, jeśli chodzi o intensywność odczuwanego smaku. Zawartość kofeiny jest także niezwykle ważna, ponieważ to głównie ona wpływa na to, jaki będzie odczuwalny smak kawy.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Jeśli cenisz sobie wyjątkowy smak kawy, to postaw na nasze ziarna

Producent powinien zadbać o odpowiednie miejsce i źródło pochodzenia konkretnej kawy – to w znacznym stopniu warunkuje jakość i smak napoju. Najlepsza kawa ziarnista powinna już po jednym łyku wywoływać chęć wzięcia kolejnego, dlatego warto zwracać szczególną uwagę na jej pochodzenie i stopień palenia. Kawa z naszej oferty ma idealną zawartość kofeiny i bardzo aromatyczne ziarna. Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby wszelkie produkty od nas miały intensywny aromat i walory smakowe. Każde z naszych ziaren da Ci niezapomniany smak, intensywność, aromat i charakterystyczną kwasowość.

Przy wyborze odpowiedniej dla siebie kawy bardzo dobrze jest zwrócić uwagę na swoje potrzeby, preferencje względem kawy, oraz walory smakowe. Nasza kawa z pewnością pobudzi Cię do działania swoim pięknym aromatem i mocnym smakiem. Jeśli należysz właśnie do tych, którzy najbardziej w kawie cenią intensywność – wysokojakościowa robusta będzie idealnym rozwiązaniem, natomiast stuprocentowa arabica będzie bardzo dobrym pomysłem dla tych, którzy mają problemy z ciśnieniem, bądź preferują delikatniejsze aromaty. Warto również wiedzieć, że mieszanka wszelkich rodzajów ziaren może dać naprawdę ciekawy smak Twojej kawie! Spróbuj autorskiej mieszanki z naszej oferty!

Rozkoszuj się smakiem i aromatem pysznej kawy ziarnistej

Dla każdego inny rodzaj kawy jest tym „najlepszym”. Świat aromatycznych ziaren jest dość uporządkowany i usystematyzowany – co sprawia, że wybór staje się nieco prostszy. Kawy dzieli się z reguły na te mielone i ziarniste. Kawa ziarnista ma najwyższą zawartość kofeiny. Rozdrobnione ziarna parzone w podobny sposób tracą niestety część swojego naturalnego, pięknego zapachu. Nasza kawa nie posiada w sobie charakterystycznej dla innych rodzajów kawy goryczki, dzięki temu może być ona pita przez tych, co przepadają za bardzo delikatnym i subtelnym aromatem kawy. Ziarna użyte do produkcji tego niezwykłego naparu, to najwyższej jakości produkty, starannie wyselekcjonowane i dobrane. Koniecznie spróbuj naszą kawę i przekonaj się, jak mocno stopień palenia wpływa na jej aromat!

Z użyciem naszych ziaren kawowca, sprawisz, że każda Twoja kawa będzie przenosiła Cię w inne, piękne miejsce, a napój, jaki przyrządzisz swoim znajomym czy rodzinie, porwie ich swym niepowtarzalnym, aromatem. W naszej ofercie odszukasz kawy bardzo intensywne w smaku z wysoką zawartością kofeiny oraz te delikatniejsze rodzaje, pozbawione mocnego smaku goryczki i kwasu.

Najlepszy stopień palenia ziaren – idealny dla każdego kawosza

Jeśli należysz do tych osób, które bez kawy nawet nie zaczynają dnia, to znalazłeś się w idealnym miejscu! Ascafe ma specjalnie dla Ciebie najlepszą, wyselekcjonowaną pod czujnym okiem, aromatyczną kawę w wielu wariantach! Ziarna naszej kawy mają najlepsze pochodzenie i idealny stopień palenia. Kiedy mielisz swoje ziarenka, musisz pamiętać o tym, że to, jak mocno zmielisz swoje ziarna, będzie warunkowało późniejszy aromat i smak. Zbyt drobna kawa ubije się, przez co smak może być bardzo niewyraźny i mdły.

U nas dostaniesz tylko kawę ziarnistą wysokiej jakości!

Napój, jakim jest kawa, charakteryzuje się również odpowiednią kwasowością. Ta jest przez niektórych uważana za jedną z najważniejszych cech kawy. Musisz jednak pamiętać, że stopień kwasowości kawy nie jest równy kwaśnemu napojowi. Kwaśny smak naparu jest przeważnie wynikiem błędów popełnionych w uprawie kawowca lub procesu jej palenia.

Najbardziej pożądana konsystencja i smak kawy to taka, której fusy są gęste, zawiesiste – to właśnie takiego efektu oczekują najwięksi kawosze na świecie. Przede wszystkim jednak kawa powinna zaspokajać wszystkie Twoje potrzeby w kwestii doznań smakowych. Kiedy będziesz czuł delikatną, kremową konsystencję – to będzie oznaczało, że Twoja kawa jest idealnie zaparzona i odpowiada Twoim wymaganiom.

Znajdź swój najlepszy gatunek kawy

Nasza kawa sprawdzi się świetnie w każdym wariancie, niezależnie od tego, czy preferujesz latte, czy crema. Crema jest oczywiście jedną z warstw espresso, która może kojarzyć się niektórym z pojedynczą warstwą ubitej pianki. Jej główną funkcją jest zatrzymanie całego aromatu w napoju, który uwalnia się podczas każdego procesu parzenia kawy. Idealne espresso powinno charakteryzować się równomierną warstwą jasnobeżowej pianki z ciemnymi cętkami. Warto jest zwrócić uwagę na to, przez jak długi czas crema utrzymuje się na powierzchni kawy.

Zainteresowany? Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, co mamy dla Ciebie za propozycje! Tutaj każdy kawosz znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak zapragniesz połączyć niektóre rodzaje aromatycznych kaw – spróbuj autorskiej mieszanki, stworzonej specjalnie dla Ciebie!