Kawa dla gastronomii

 

Kawa dla gastronomii

Dopiero co otworzyłeś swój biznes? Nie wiesz, na jakie dostawy kawy się zdecydować? Wybierz nas – ASCAFE. Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń w kwestiach biznesowych – zaopatrzymy Cię nie tylko w dobrą kawę, ale i wiedzę, która pomoże Ci rozwinąć swój biznes. Niewielki lokal? Restauracja? A może stacja benzynowa? Zarówno my, jak i zapewne Ty wiemy, że satysfakcja Klienta to obowiązek w każdej z tego typu działalności. Kawa dla gastronomii podkreśli także smak oferowanych przez Ciebie produktów – dając Twoim gościom wszystko to, co najlepsze!

Dlaczego powinieneś nam zaufać? Po prostu kochamy pomagać innym. Pragniemy też, aby nasza kawa szła dalej w świat, ponieważ zyskała ona brązowy medal na międzynarodowych targach. Kochamy przede wszystkim wspierać też niewielkie oraz lokalne biznesy – jeśli pragniesz wypromować swój region, to współpraca z nami jest wręcz obowiązkowa. Tak samo, jak z pomniejszymi biznesami, sami współpracujemy z lokalnymi plantatorami – pomimo tego, co oferuje współczesność, wierzymy w handel fair trade oraz moc tradycji.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Kawa dla gastronomii – zachwyć gości smakiem kawy!

Kawa dla kawiarni oraz dla gastronomii – to właśnie w takich miejscach kawa musi być najlepsza! Ciężki dzień w pracy? Męczące zajęcia w szkole? A może chwila relaksu? Ludzie wręcz nie wyobrażają sobie takich sytuacji bez solidnego kubka kawy. Po za pozytywnym działaniem pobudzającym kawa dla gastronomii musi zachwycać również swoim smakiem! Co nas charakteryzuje:

  • oferujemy kawy single origin, microlot oraz limited – wszystkie mają roczny termin ważności,
  • preferujemy tradycyjne metody zarówno zbierania ziaren jak ich późniejszej obróbki, bez żadnej szkody dla środowiska,
  • doradzimy co do sprzętu oraz przekażemy Ci niezbędną wiedzę, dzięki licznym szkoleniom,
  • regularność dostaw bez żadnego spóźnienia – rozumiemy, że „czas to pieniądz” i szanujemy to.

Współpraca z nami po prostu się opłaca!

W przypadku planowania swojego biznesu chętnie doradzimy w razie problemów. Powiemy Ci, jakie urządzenia oraz akcesoria wybrać. Piece? Silosy? Wysokiej jakości młyny? Dla nas to nie problem. Ty musisz tylko wybrać odpowiednią mieszankę kawy – adekwatną do stylu Twojej działalności.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami – ochoczo udzielą wszelkich informacji. A może chcesz tylko pogadać? Z tym także nie będzie problemu!

Warto przy tym dodać, że w naszej ofercie znajdziesz tylko kawę ziarnistą – jesteśmy fanami świeżo mielonej kawy – uwierz nam, że to właśnie taka jest najlepsza. Kawa dla gastronomii musi przede wszystkim wyróżniać się niepowtarzalnym smakiem, który może być uzyskany tylko za pomocą tradycyjnej opieki od małego ziarenka, aż po gotowy produkt. No i odpowiednią techniką palenia!

Z uśmiechem zapraszamy Ciebie do współpracy – wiemy, że samodzielne wybranie kawy może stanowić wyzwanie, dlatego weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki, oferując Ci dany smak. Teraz już wiesz, że współpraca z nami to zupełnie nowe korzyści dla Ciebie i Twojego biznesu!