Kawa dla gastronomii

 

Kawa o doskonałym smaku – idealna kawa dla gastronomii

Dopiero co otworzyłeś swój biznes? Zastanawiasz się, skąd zamawiać kawę? Wybierz nas – ASCAFE. Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń w kwestiach biznesowych – zaopatrzymy Cię nie tylko w dobrą kawę, ale i niezbędną wiedzę na jej temat. Niewielki lokal? Restauracja? A może stacja benzynowa? Zarówno my, jak i zapewne Ty wiemy, że satysfakcja Klienta to obowiązek w każdej z tego typu działalności. Kawa dla gastronomii podkreśli także smak oferowanych przez Ciebie dań i przekąsek, bo Twoi goście zasługują na wszystko to, co najlepsze!

Dlaczego powinieneś nam zaufać? Po prostu kochamy to, co robimy, a kawą zajmujemy się już od wielu, wielu lat. Pragniemy też, aby nasza kawa szła dalej w świat, ponieważ zyskała ona brązowy medal na międzynarodowych targach, więc jest się czym chwalić! Dużą satysfakcję daje nam wspieranie również niewielkich oraz lokalnych biznesów – jeśli pragniesz wypromować swój region, to współpraca z nami jest doskonałym wyjściem. Tak samo, jak z pomniejszymi biznesami, sami współpracujemy z lokalnymi plantatorami – pomimo tego, co oferuje współczesność, wierzymy w handel fair trade oraz moc tradycji.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Kawa dla gastronomii – zachwyć gości smakiem kawy!

Kawa dla kawiarni oraz dla gastronomii – to właśnie w takich miejscach kawa musi być najlepsza! Ciężki dzień w pracy? Męczące zajęcia w szkole? A może chwila relaksu? Ludzie wręcz nie wyobrażają sobie takich sytuacji bez kubka aromatycznej i dodającej energii kawy. Poza pozytywnym działaniem pobudzającym, kawa dla gastronomii musi zachwycać również swoim smakiem! Co nas charakteryzuje:

– oferujemy kawy single origin, microlot oraz limited – wszystkie mają roczny termin ważności,
– preferujemy tradycyjne metody zarówno zbierania ziaren, jak i ich późniejszej obróbki, bez żadnej szkody dla środowiska,
– doradzimy co do sprzętu, który warto wybrać oraz przekażemy Ci niezbędną wiedzę,
regularność dostaw bez żadnego spóźnienia – rozumiemy, że „czas to pieniądz” i szanujemy to.

Współpraca z nami po prostu się opłaca!

W przypadku planowania swojego biznesu, chętnie doradzimy Ci w razie ewentualnych, kawowych problemów. Powiemy Ci, jakie urządzenia oraz akcesoria do kawy najlepiej wybrać. Piece? Silosy? Wysokiej jakości młyny? Dla nas to nie problem. Ty musisz tylko wybrać odpowiednią mieszankę kawy – adekwatną do stylu i typu Twojej działalności.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu z nami – ochoczo udzielimy wszelkich informacji. Warto przy tym dodać, że w naszej ofercie znajdziesz kawę ziarnistą – jesteśmy fanami świeżo mielonej kawy. Kawa dla gastronomii musi przede wszystkim wyróżniać się niepowtarzalnym smakiem, który może być uzyskany tylko za pomocą tradycyjnej opieki, począwszy od małego ziarenka, aż po gotowy produkt, no i oczywiście – odpowiednią techniką palenia!

Z uśmiechem zapraszamy Cię do współpracy – wiemy, że samodzielne wybranie kawy może stanowić wyzwanie, dlatego weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania, oferując Ci najlepszą kawę do Twojej gastronomii. Teraz już wiesz, że współpraca z nami to niewątpliwe korzyści dla Ciebie i Twojego biznesu!