Kawa bezkofeinowa

 

Ascafe proponuje – kawa bezkofeinowa idealna dla każdego!

Jeśli jesteś miłośnikiem smaku kawy, lecz kofeina nie działa dobrze na Twoje samopoczucie i zdrowie fizyczne, to mamy dla Ciebie idealną propozycję, którą jest nasza kawa bezkofeinowa! Kawa bez zawartości kofeiny ma bardziej delikatny smak i aromat od tradycyjnej oraz jest pozbawiona charakterystycznej dla tego naparu goryczki. Z powodzeniem nada się ona do każdego ekspresu i można ją spożywać nawet wieczorem. Kłopoty z zaśnięciem z pewnością nie będą Cię po niej nękały. Kawa bezkofeinowa również nie podrażnia żołądka – jest to zdrowa alternatywa dla tradycyjnej kawy, jednak w niewielkiej mierze różni się od niej intensywnością i smakiem.

Nasza bezkofeinowa kawa ma świetny smak i aromat, wystarczy zaparzyć ją jak tradycyjną Arabicę czy Robustę, aby cieszyć się swoim ulubionym, gorącym napojem o każdej porze dnia. Wiele osób nie wyobraża sobie inaczej rozpocząć swojego poranka niż od wypicia filiżanki ulubionego rodzaju kawy! Jednak niektórzy ze względu na własne zdrowie fizyczne nie mogą przyjmować zawartej w kawie kofeiny, ponieważ negatywnie działa ona na serce, szczególnie kiedy spożywasz jej naprawdę duże ilości. Jednak w Ascafe mamy na to sposób – bezkofeinowa kawa specjalnie dla Ciebie!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Najlepszej jakości bezkofeinowy napar z dokładnie wyselekcjonowanych ziaren

Kofeina działa bezpośrednio na układ nerwowy, dlatego bardzo często po wypiciu porcji kawy odczuwasz pobudzenie i przypływ energii. Z tego powodu jest ona bardzo często spożywana przez osoby, które do pracy muszą już iść z samego rana – ten napój w dużej mierze pomaga się skoncentrować na wykonywanych zadaniach. Kofeina spożywana w bardzo dużych ilościach może Ci przysporzyć niestety sporo kłopotów związanych ze zdrowiem i spokojnym snem. Dlatego, jeśli należysz do osób, które uwielbiają ten napój, a wizja dnia bez kawy jest dla Ciebie totalnie przerażająca – zobacz oferowany przez nas bezkofeinowy napój!

Jeśli przez zbyt częste picie kawy masz kłopoty z zaśnięciem, czujesz rozdrażnienie, niepokój i kręci Ci się w głowie, to oznacza, że spożywasz zdecydowanie za dużo kofeiny. Bezkofeinowa kawa to kapitalne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą żyć bez ulubionego kawowego smaku lub borykają się z nadciśnieniem, czy bezsennością. Napój bez kofeiny będziesz mógł pić o każdej porze dnia i nocy! Delektuj się smakiem kawy, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę!

Przekonaj się, jak smaczna jest bezkofeinowa kawa od Ascafe!

Musisz pamiętać o tym, że bezkofeinowa kawa jest w całkowicie pozbawiona zawartości kofeiny, jeśli jednak masz problemy z nadciśnieniem, powinieneś skonsultować z lekarzem to, jak często możesz ją spożywać w ciągu swojego dnia. Aby ziarna kawy nie zawierały kofeiny, poddawane są wielu różnym procesom, jednym z najpowszechniejszych i najbardziej znanych, jest chemiczna izolacja.

Przy pomocy wszelkiego rodzaju rozpuszczalników bezpiecznych dla zdrowia kofeina zostaje wypłukana z ziarna. Niezależnie jednak od tego, jaką kawę bezkofeinową wybierzesz, zawsze patrz na pochodzenie i rodzaj jej ziaren. W Ascafe dajemy Ci pełną gwarancję co do jakości i autentyczności naszej kawy – koniecznie ją sprawdź!