Kawa orzechowa

Katalog kaw smakowych

Sprawdź, jakie kawy smakowe mamy w swojej ofercie

 

Kawa orzechowa – głęboki smak i aromat ziaren

Uwielbiasz usiąść w swoim ulubionym fotelu po ciężkim dniu pracy i odpocząć z ulubioną książką i kubkiem kawy? My też! Właśnie dlatego w sklepie Ascafe proponujemy Ci wysokiej jakości kawę, którą wypalamy świeżo po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Dzięki temu możesz cieszyć się głębokim smakiem i aromatem ulubionego napoju. Co ważne, wysoka jakość oferowanych przez nas kaw zależy od wielu czynników. Składają się na nią m.in. sposób wypalania, przechowywania, czy pewne i sprawdzone źródło dostaw. Dodatkowo komponując aromatyczne kawy smakowe, korzystamy wyłącznie z naturalnych składników, np. orzechów. Doskonale rozumiemy bowiem, że prawdziwych kawowych wielbicieli nie da się oszukać – w końcu sami nimi jesteśmy!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Jeśli kawa orzechowa jest Twoją ulubioną, to zdecydowanie powinieneś spróbować przygotowane przez nas propozycje. W Ascafe zawsze wypalamy nasze ziarna stylu light lub medium roast (palenie lekkie, średnie). Propozycje przeznaczone do przygotowywania z pomocą ekspresu są natomiast wypalane nieco mocniej. Dzięki temu możesz liczyć na to, że Twoja kawa zachowa pełnię smaku i wyrazistego zapachu. To jakość, którą doceni każdy wielbiciel tego pysznego, czarnego naparu! Zwłaszcza że kawa, którą Ci oferujemy to wysokiej jakości ziarna Arabica, które wzbogacamy aromatami według tajnych receptur.

Kawa orzechowa ziarnista Twoim nowym ulubieńcem!

Jeśli kawa jest Twoim ulubionym naparem i ciężko zacząć Ci dzień bez skosztowania jej smaku… To doskonale Cię rozumiemy! Jako wieloletni wielbiciele tego czarnego naparu wiemy również, że czasami warto zdecydować się na propozycje smakowe. Naturalny aromat orzechów, który dodajemy do naszych smakowych propozycji, pozwala na uzyskanie nowych doznań smakowych i zapachowych. Z nimi możesz wzbogacić swój dzień o nowe, kawowe doświadczenia! To świetna propozycja, którą zaskoczysz odwiedzających Cię gości. Zwłaszcza że w orzechowym aromacie naprawdę można się zakochać. My jesteśmy jego ogromnymi miłośnikami!

W Ascafe wychodzimy z założenia, że kawa nie musi być wyłącznie sposobem na efektywne obudzenie się przed dniem pełnym obowiązków. Wręcz przeciwnie! Moment kosztowania czarnego naparu powinien być dla Ciebie jedną z największych przyjemności w ciągu dnia. Właśnie dlatego w Ascafe możesz liczyć na propozycje kaw pełnych smaku i głębokiego aromatu. Co warto wspomnieć, każda nasza kawa speciality posiada certyfikację pochodzenia potwierdzającą oryginalność. Twoja kawowa przyjemność jest dla nas największym priorytetem. Zwłaszcza że wiemy, jak ciężko dzisiaj wyprodukować unikalne, wysokiej jakości ziarno.

Kawa o smaku orzechowym – urozmaicenie codziennej rutyny

Jeżeli uwielbiasz eksperymentować ze smakami w kuchni, to nasza kawa ziarnista zdecydowanie jest propozycją numer jeden na Twojej liście do rzeczy do spróbowania! Wyróżnia się doskonałym balansem ziaren Arabica i orzechów, dzięki czemu pozostawia przyjemny i długotrwały posmak. To propozycja, która urozmaici Twój dzień, gwarantując największą orzechową przyjemność w każdym skosztowanym łyku. Jeżeli chciałbyś zamówić naszą kawę na spróbowanie, możemy ją dla Ciebie zapakować w opakowanie o wielkości 200 g. Osobom zdecydowanym na zamówienie większej ilości ziaren kawy proponujemy pojemność 1000 g.

Dobór optymalnego opakowania ma ogromne znaczenie. Chodzi oczywiście o intensywność aromatu i smaku, które zmieniają się na przestrzeni czasu. Wiedzą o tym wszyscy prawdziwi wielbiciele czarnego naparu. Nasza kawa jest przydatna do spożycia przez rok. Jednak wykwintni smakosze powinni przechowywać otwarte opakowanie nie dłużej niż 2-4 tygodnie. Aby cieszyć się prawdziwym, intensywnym aromatem, możesz zamawiać kawę cyklicznie. Co ważne, przygotowaliśmy dla Ciebie automat dostaw, który pozwoli Ci na regularne dostarczanie Twoich ulubionych kaw prosto w Twoje ręce!