Hurtownia kawy

 

Hurtownia kawy o wszystkich smakach świata

Dobra kawa… to pojęcie może być rozpatrywane od wielu stron. Dla każdego z nas liczy się coś innego – dla jednych najważniejszy jest smak, dla innych intensywność a dla trzecich moc kofeiny. Jesteśmy nie tylko producentem kawy. Jako profesjonalna hurtownia kawy wiemy, jak uzyskać te wszystkie rzeczy dla każdej oferowanej przez nas palety smaków. Jesteś miłośnikiem delikatnego posmaku orzechów? A może wolisz cytrusowy, tropikalny smak? Sprawdź, jakie aromaty dominują w danym regionie świata. Odkryj esencję z najlepszych ziaren już teraz!

Podróż po świecie rozpoczyna się od solidnego kubka kawy. Tylko w ten sposób poznasz dominujący smak ze wszystkich części globu. Liczysz na niestandardowe smaki prosto z naszego zakładu? Pomożemy Ci odnaleźć Twój wymarzony aromat. W hurcie oferujemy możliwość zakupu kawy dostosowanej do zróżnicowanych preferencji. Najbardziej popularne są półkilogramowe opakowania – jest to optymalna wielkość, aby bezproblemowo odczuć smak i aromat naszej kawy.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Wybierz hurtownię kawy z wieloletnią tradycją

W domowym zaciszu przechowywanie kawy wcale nie jest trudne – kawę w ziarnach trzyma się przeważnie w szklanym pojemniku. Ten należy jednak natychmiast schować do szafki, ponieważ działanie promieni słonecznych ma negatywny wpływ na aromat kawy. Z tego samego założenia wychodzimy i my!

Aby mówić o dobrej kawie, trzeba zadbać nie tylko o dobrą plantację. Hurtownia kawy musi przede wszystkim być wyposażona w wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą, jak prawidłowo przechowywać kawę. Trzeba to robić tak, aby ziarna nadawały się do późniejszego wypalenia w piecu. Dzięki naszej hurtowni odkryjesz najlepsze smaki!

„Zapewniamy kawie najlepsze warunki leżakowania – miejsce magazynowania musi być przede wszystkim ciemne oraz pozbawione rzeczy, które mogą emitować niepożądane aromaty”

Dlaczego jest to ważne? Ponieważ kawa ma tendencję do pochłaniania zapachów. Na pewno znasz liczne historie z kawą trzymaną w lodówce. Nasze zielone ziarna przechowujemy w specjalnie przygotowanych do tego pomieszczeniach. Następnie wypalamy je na bieżąco i od razu pakujemy do wysyłki.

Poznaj charakter naszej hurtowni kawy!

Hurtownia kawy to jednak nie wszystko. Wyróżniają nas także nie tylko handlowe, ale i przyjacielskie relacje z plantatorami, gdzie kawę zbiera się tradycyjnymi metodami. Istotna jest też wiedza, którą chętnie dzielimy się ze wszystkimi. Jednakże najważniejsza jest pasja oraz… miłość do ciemnego, aromatycznego naparu.

„Oryginalnie zapakowane worki traktujemy z największym szacunkiem – robimy wszystko, aby każdy Klient pokochał oferowane przez nas smaki”

Oczywiście każdy z nas ma jakąś pasję, z którą warto dzielić się z innymi. Zarówno nas, jak i każdego naszego Klienta oraz wspólnika łączy ta sama miłość: do pysznej, aromatycznej kawy. Ponadto uwielbiamy inspirować oraz dzielić się produktami i fachową wiedzą z innymi. Warto dodać, że pracujemy z dala od miejskiego zgiełku, a każdy, kto nas odwiedza, może liczyć na degustację kawy prosto z naszych tradycyjnych pieców. Jeśli do nas wpadniesz, będzie nam bardzo miło!