Import kawy

 

Import kawy – Twój najlepszy wybór

Jaki powinien być importer kawy? Przede wszystkim fair trade oraz chętny do pomocy innym. Wiemy, że kawa zawsze musi spełniać najwyższe wymagania smakowe oraz standardy. W związku z tym każde ziarenko wymaga odpowiedniej pielęgnacji – przede wszystkim wysokiej jakości gleby oraz opieki specjalistów, którzy posiadają lata doświadczeń w uprawie kawowca. W Ascafe współpracujemy z plantacjami, dla których te cechy są najwyższymi priorytetami!

Dzięki temu trafiają do nas ziarna, które pozyskiwane są z plantacji w naturalny, tradycyjny sposób. Nasze kawy importowane są tylko ze sprawdzonych plantacji. Każde pojedyncze ziarenko przechodzi przez proces gruntownej selekcji. Sam import kawy przebiega w sposób sprawdzony oraz w pełni bezpieczny. Wszystko po to, aby kawa, która do Ciebie dotrze, oferowała najlepsze doznania smakowe i zapachowe.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Kawa importowana – sprawdź tę ofertę!

Planujesz kupić kawę do swojej restauracji, biura lub kawiarni? Nie ma problemu. Musisz jedynie wiedzieć o tym, że nasza kawa jest wypalana na bieżąco, ponieważ zbyt długie leżakowanie może mieć przykre konsekwencje. Nie martw się! Nasze wysokiej jakości piece do wypalania znakomicie sobie poradzą z każdym zadaniem!

Uzyskanie smacznej oraz prawidłowo zaparzonej kawy jest trudne, szczególnie dla początkujących smakoszy. Wypalanie kawy jest swego rodzaju sztuką, którą staramy się kultywować. Najważniejsze jest to, aby robić to powoli. Istotne znaczenie ma również sprzęt – jeśli masz problem z elementarną wiedzą lub doborem sprzętu, to w tym także Ci pomożemy.

Niezależnie od wyboru kawy, jaką u nas zamówisz, możesz być pewien, że każda z propozycji spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Jako zaufany importer kawy możemy Ci powiedzieć, że znajdziesz je u nas tylko w dobrych cenach – bez żadnych ukrytych lub dodatkowych kosztów.

W Ascafe wiemy, że Klienci uwielbiają eksperymentować ze smakami, poszukując kolejnych, nowych odmian ziaren. Wymagania smakowe zwiększają się każdego dnia, a obecnie odpoczynek przy kubku pysznej kawy staje się marzeniem wielu przepracowanych ludzi. Naszej wysokiej jakości kawa bezproblemowo Ci pomoże – jeśli będziesz miał problem z wyborem, to zapraszamy do kontaktu!

Co ważne, w Ascafe stawiamy na tradycyjne, ręczne zbiory owoców kawowca. Dlaczego? To bardzo proste. Kawa z ręcznego zbioru gwarantuje ziarna dojrzałe, a przede wszystkim nieuszkodzone. Ręczny zbiór oraz selekcja gwarantują, że świeżo wypalona kawa jest nie tylko zdrowa, ale pełna smaku. Import kawy do kraju już od samego początku przebiega w sposób profesjonalny!

Kawa – import to usługa, którą mamy w swojej ofercie!

Zamówioną przez Ciebie kawę wypalamy we wszystkie dni robocze. Warto wiedzieć, że zamówienia złożone wcześniej są realizowane jeszcze tego samego dnia. Dostawy na terenie europejskim są realizowane w przeciągu 3-5 dni roboczych. Import kawy realizowany jest przez naszych niezawodnych partnerów! Przekonaj się sam, że warto.

Dla nas od samego początku istnienia działalności najważniejsza była jakość ziaren oraz uczciwość. Zainteresowany? Aby się z nami skontaktować, oprócz telefonu możesz bez obaw użyć również mediów społecznościowych. Serdecznie zapraszamy!