Kawa do biura

 

Kawa do biura – sposób na pozytywny dzień

Każdy z nas pragnie dawać z siebie zawsze 100%. Szczególnie pożądane jest to w pracy, gdzie stale musimy być skupieni, a przede wszystkim wydajni. Niezależnie od tego, czy wykonujesz pracę fizyczną lub umysłową – dobra kawa jest jak najbardziej wskazana. W obecnych czasach kawa to także poranny rytuał – ludzie zaczęli poszukiwać nowych smaków, a także zwracają większą uwagę na jakość pitej kawy. Kawa do biura jest niezwykle istotna w tego typu miejscach. W wielu firmach lub urzędach stawia się na wysoką jakość kawy. Tego oczekują zarówno pracownicy, jak i klienci. Jako firma Ascafe, dobrą kawę stawiamy zawsze na pierwszym miejscu – dbamy o zaopatrywanie w nią naszych Klientów. Jeśli jesteś pracodawcą i szukasz dobrej kawy, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Koniec końców, zapas kawy dla pracowników to obowiązek. Pomożesz im w ten sposób zrealizować codzienne zadania!

Jeśli szukasz nowych smaków to:

nasze kawy wzbogacane są tylko naturalnymi aromatami,
cechuje je doskonały smak oraz doskonała jakość,
preferujemy tradycyjne metody zbierania, obróbki oraz wypalania ziaren.

Kawy znakomicie odnajdą się w biurze – nie tylko pomogą przeżyć Ci dzień na najwyższych obrotach. Miły zapach oczaruje zmysły wszystkich osób w pomieszczeniu. Uważaj, bo każdy będzie chciał jej spróbować!

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Kawy do biura to Twoja energia każdego dnia

Kawa do biura to coś, co trzeba mieć. Znamy kawę już od małego ziarenka, więc nieobce są nam wszystkie jej tajemnice. Kawa w biurze przekłada się na zadowolenie oraz lepsze samopoczucie pracowników. Nie ma co ukrywać, że nie chodzi tutaj tylko o smak, ale i o kofeinę – pobudza ona do działania oraz dodaje energii na później. Im lepsza kawa w biurze, tym bardziej pracownik jest doceniany! Kofeina wpływa również na poprawę procesów pamięciowych – dla pracowników kawa to same korzyści.

Rozumiemy, że każda praca pochłania dużo czasu, dlatego stałe dostawy świeżej kawy nie są dla nas problemem. Tak samo, jak i Ty kochamy dobrą kawę – cenimy jej zapach, smak i aromat. Kawa do biura jest w tym wypadku niezbędna – chwile z nią to czas luksusu oraz przerwy od zabieganego dnia i pracy. Mówi się, że osoby pijące co najmniej dwie filiżanki kawy dziennie, chętniej zostają godzinę dłużej w pracy. Dodatkowo większość pracowników utrzymuje, że dzięki niej są bardziej skupieni.

Kupno kaw do biura po prostu się opłaca!

Według wielu ekspertów kawa skrywa w sobie niesamowite właściwości. Nie tylko działają pobudzająco, ale i również poprawiają samopoczucie. Mówi się, że robi się nawet cieplej na sercu… nie zaprzeczamy. Małe ziarenka skrywają w sobie w końcu ogromną moc. Co prawda przygotowanie kawy wymaga trochę czasu, ale jest to coś, na co warto poświęcić chwilę. Będziesz zadowolony ze współpracy z nami!

Jedyne, o czym musisz pamiętać podczas robienia kawy w biurze, to zaopatrzenie się w duży kubek. Jeśli jesteś koneserem, to możesz dodać do niej również ulubione dodatki. Bogaty wybór kaw z naszego sklepu otworzy Cię na zupełnie nowe doznania smakowe! Czy dzień w pracy może być lepszy?